Моторні оливи TOTAL для 2-тактних двигунів мотоциклів і скутерів

Моторні оливи для 2-тактних двигунів мотоциклів і скутерів

Обираючи двотактну моторну оливу, слід пам'ятати про те, що вона має відповідати таким вимогам:

  • відмінно змащувати працюючі деталі,

  • створювати дуже стійку масляну плівку,

  • сприяти надійному захисту від корозії,

  • добре змішуватися з пальним,

  • при згоранні не утворювати сильний дим і нагар в двигуні.

Рівень вимог до 2-тактних моторних олив пред'являється на підставі класифікації API, сформованої на тестових та лабораторних випробуваннях. Виходячи з цієї класифікації, двотактну моторну оливу поділяють на 4 основні класи: TA, TB, TC і TD - де перша літера позначає сферу застосування, а друга - відповідає за якість оливи в алфавітному порядку. Ґрунтуючись на даному поділі, можна виділити наступні призначення двотактної моторної оливи:API-TA - підходить для двотактних двигунів з об'ємом до 50 см3 з повітряним охолодженням (мопеди, газонокосарки);

  • API-TB - підходить для двотактних двигунів з об'ємом 50-200 см3 (моторолери, бензопили, мотоцикли);

  • API-TC - застосовується для двигунів з підвищеними вимогами до якості оливи (мотоцикли, снігоходи);

  • API-TD - застосовується в підвісних двотактних двигунах моторних човнів.

Завдяки новітнім розробкам та багаторічному досвіду, компанія TOTAL створила цілий ряд 2-тактних моторних олив, що відповідають всім міжнародним вимогам.

Моторні оливи для 2-тактних двигунів мотоциклів і скутерів

 

racing2t

Олива для 2-тактних двигунів мотоциклів HI PERF RACING 2T

Синтетична олива. Утворює виключно стійку масляну плівку, що запобігає можливості заїдання або заклинювання . Перешкоджає закоксовуванню поршневих кілець. При згоранні не утворює смолистих відкладень. Перешкоджає утворенню нагару на свічках.

scooter2t

Олива для 2-тактних двигунів мотоциклів HI PERF SCOOTER 2T

Олива на синтетичній основі. Миттєво утворює захисну плівку. Згорає без утворення відкладень у вихлопній системі і зберігає потужність двигуна. Володіє високими антикорозійними і протизносними властивостями. Сумісно з неетилованим пальним і новими видами пального з калієвмісними присадками. Знижує димність вихлопних газів.

special2t

Олива для 2-тактних двигунів мотоциклів HI PERF SPECIAL 2T

Моторна олива. Утворює стійку масляну плівку, що запобігає можливості заїдання або заклинювання механізмів. Перешкоджає закоксовуванню поршневих кілець. При згоранні не утворює смолистих відкладень. Перешкоджає утворенню нагару на свічках.

sport2t

Олива для 2-тактних двигунів мотоциклів HI PERF SPORT 2T

Олива на синтетичній основі. Утворює стійку масляну плівку, що запобігає можливості заїдання або заклинювання механізмів. Перешкоджає закоксовуванню поршневих кілець. При згоранні не утворює смолистих відкладень. Перешкоджає утворенню нагару на свічках. Чудові антикорозійні та протизносні властивості.

 

?? ?? ?? ??