МОТОРНА ОЛИВА TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30

QUARTZ INEO ECS 5W-30

pdf

 

Моторна олива нового покоління з пониженою сульфатною зольністю та низьким вмістом фосфору та сірки (Low SAPS), спеціально розроблена для двигунів PEUGEOT і CITROEN. Ця високотехнологічна олива дозволяє економити пальне та оптимізує функціонування системи доочистки вихлопних газів, наприклад, дизельних сажових фільтрів.

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ:

  • ACEA C2

СХВАЛЕННЯ АВТОВИРОБНИКІВ:

  • PSA PEUGEOT & CITROEN B71 2290;
  • Відповідає технічним вимогам TOYOTA*.

ПЕРЕВАГИ:

  • Продовжує термін експлуатації сажових фільтрів, запобігає їх передчасному засміченню.
  • Моторна олива TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 – мастильний матеріал з пониженим вмістом металомістких присадок в порівнянні з оливами, виготовленими за звичайною технологією.
  • Економія пального: до 3,5% - в порівнянні з еталонною моторною оливою, що відповідає стандарту ACEA (випробування проведені на Citroen C4 1.6 HD).
    Система контролю викиду вихлопних газів (ECS – Emission Control System): сприяє зменшенню викидів CO2 і твердих частинок сажі в атмосферу. Низький вміст фосфору покращує ефективність дії каталітичних нейтралізаторів, клапани системи рециркуляції відпрацьованих газів менше засмічуються, що сприяє зниженню викиду NOx.
  • Завдяки своїм миючим і диспергирующим властивостям, моторна олива TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 відповідає всім вимогам обслуговування і експлуатації автомобілів концерну PSA.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 Стандарт Одиниці виміру Значення
В’язкість при 40°С ASTM D 445 мм2 63,48
В’язкість при 100°С ASTM D 445 мм2 10,6
Індекс в’язкості ASTM D 2270 - 157
Щільність при 15°С   кг/м3 853,6
Температура спалаху ASTM D 92 oС 234
Температура застигання ASTM D 97 oС -36

Вказані значення є усередненими і наводяться для ознайомлення.

МОТОРНА ОЛИВА TOTAL QUARTZ INEO ESC 5W-30 підходить для наступних моделей:

Honda  
Hyundai  
Iveco  
Peugeot  
Suzuki SX4
Toyota Corolla

*Звертаємо увагу на те, що при виборі моторної оливи необхідно слідувати інструкціям автовиробника, які зазначені в керівництві по експлуатації.