TOTAL GLACELF CLASSIC

Фільтри

Напрям
Сегмент
Застосування
Загущувач Lithium, Lithium/Calcium
Економія пального
Low saps
ART
  • Total Glacelf Classic

TOTAL GLACELF CLASSIC

Антифриз на основі моноетиленгліколю і підібраних інгібіторів. Не містить амінів, нітратів або фосфатів. Ефективний захист від перегріву і замерзання.

download Технічний паспорт download Паспорт безпеки
  • Норми
  • Опис
bg-tabs

Норми і специфікації

Переваги:

  • У бензинових або дизельних двигунах від 30 до 40% теплоти, отриманої при згоранні, не перетворюється в рушійну силу і має розсіюватися. Система охолодження двигуна повинна бути пристосована до видалення цього надлишку з урахуванням очищенн стінок охолоджуючої системи. Рідина охолоджує різні частини двигуна, переносячи тепло, а потім залишаючи його в радіаторі. Якщо надлишок теплоти не видаляти, то достатньо лише кількох хвилин роботи двигуна без охолоджувача для появи заїдання поршневих кілець і тріщин в головці циліндра.
  • GLACELF CLASSIC успішно пройшов необхідні стандарти випробувань: випробовування пластинки нагріванням і випробовування скляних виробів на хімічне руйнування.
  • Присадки в антифризі GLACELF CLASSIC надають охолоджуючій рідині:
    • запас лужних властивостей (для нейтралізації продуктів згорання),
    • зменшення піноутворення (в основному, зменшення стабільності можливої піни), і хімічну нейтральність (рН 7 - 8,5).

Опис продукту

Антифриз GLACELF CLASSIC при змішуванні з відповідною кількістю води перетворюється в охолоджуючу рідину, рекомендовану для всіх систем охолодження двигунів внутрішнього згорання. На підставі французького Декрету No. 95-326 від 20 березня 1995 року, що стосується розподілу основних продуктів, які містять моноетиленгліколь, антифриз GLACELF CLASSIC містить добавки, що додають йому гіркий смак, для запобігання випадкового заковтування дітьми або дорослими. GLACELF CLASSIC -це відмінне співвідношення ціни та якості. Перед використанням GLACELF CLASSIC розбавляється демінералізованою водою (<8F), в результаті утворюється охолоджуюча рідина тривалого користування, що забезпечує ефективний захист двигуна від замерзання або перегрівання і яку можна застосовувати протягом року незалежно від сезону. Для отримання добре змішаного охолоджувача рекомендується змішувати антифриз з водою механічно. Захист від замерзання залежить від співвідношення об'ємів GLACELF PLUS і води. Рекомендований інтервал заміни: щороку. Охолоджуюча рідина, отримана розведенням антифризу GLACELF CLASSIC, сумісна з еластомірними деталями ущільнень і фарбами при тривалому контакті.

bg-tabs