Мастильні матеріали TOTAL для сільськогосподарської техніки

Смазочные материалы TOTAL для сельскохозяйственной техники

Компанія TOTAL розробила повний асортимент продуктів, спеціально призначених для сільськогосподарських машин і техніки. Ми пропонуємо надійні, практичні та економічні рішення,  що відповідають вимогам цього специфічного сектору. Якщо Ви постачальник техніки, або займаєтеся сільським господарством, в нашому асортименті Ви знайдете мастильні матеріали, що забезпечують бездоганну роботу і довговічний термін служби вузлів та агрегатів сільськогосподарських машин. Наші продукти відповідають усім, навіть найжорсткішим вимогам виробників техніки. 

Наші мастильні матеріали засновані на останніх технологічних розробках, з метою допомогти Вам збільшити ефективність і прибутковість бізнесу, а також йти в ногу з вимогами сільськогосподарського сектору. Наш асортимент продукції включає мастильні матеріали для використання в двигунах, трансмісії і гідравлічних системах, а також багатофункціональні мастильні матеріали. 

Ми враховуємо всі Ваші вимоги до мастильних матеріалів, пропонуючи оливи, розроблені для спеціалізованого застосування в сільському господарстві: 

  • Механізована сільськогосподарська техніка 
  • Доїльні апарати 
  • Ланцюгові пилки 

Моторні оливи

black

Моторна олива TRACTAGRI HDX FE 15W-30

Олива, що дозволяє заощаджувати пальне з дуже високими експлуатаційними характеристиками. Забезпечує значне зниження споживання дизельного пального тракторами. Чудова стійкість до деформації зсуву, яка забезпечує оптимальну в'язкість, необхідну для правильної роботи двигуна.

black

Моторна олива TRACTAGRI HDX SYN FE 10W-30

Високоякісна олива, що дозволяє економити пальне, виготовлена за синтетичною технологією. Відмінні протизносні та антикорозійні властивості. Забезпечує тривалий період експлуатації за умов високих температур і навантажень без зниження міцності матеріалів.

RUBIA TIR 8600 10W-40

Моторна олива TRACTAGRI HDХ SYN 10W-40

Високоякісна напівсинтетична всесезонна олива. Відмінна термостабільність, що забезпечує високу стійкість оливи при експлуатації у важких умовах навіть влітку. Чудова стійкість до окислення, гарантує довгий термін служби оливи навіть при подовжених інтервалах заміни.

black

Моторна олива TRACTAGRI HDХ 15W-40

Високоякісна всесезонна олива. Висока термоокислювальна стабільність, забезпечує надійне змащування деталей двигуна навіть в літній період. Висока стійкість до окислення дозволяє використовувати в двигунах останнього покоління із збільшеними інтервалами заміни.

black

Моторна олива TRACTAGRI HDM 15W-40

Всесезонна моторна олива. Стабільність індексу в'язкості при експлуатації. Стійкість до окислювання.

Трансмісійні оливи

DYNATRANS MPV

Трансмісійна олива DYNATRANS MPV

Олива широкої сфери застосування, призначена для більшості видів сільськогосподарської техніки та обладнання. Чудові низькотемпературні характеристики: при пробуксовці захищає гальма від заїдання. Чудові високотемпературні характеристики: запобігання неплавним включенням або пробуксовці зчеплення.

black

Трансмісійна олива DYNATRANS CVT

Спеціальна олива, призначена для більшості видів сільськогосподарської техніки та обладнання, зайнятого на комунальних роботах. Робить можливим скорочення кількості видів використовуємих мастильних матеріалів. Властивості оливи спеціально адаптовані для оптимальної роботи варіатора, що гарантує плавну і ефективну роботу.

TRANSMISSION X4 80W-90

Трансмісійна олива DYNATRANS FR

Олива, призначена для більшості видів сільськогосподарської техніки та обладнання, залучених на комунальних роботах. Робить можливим скорочення кількості видів застосовуваних мастильних матеріалів. Застосовується у важких умовах або при виникненні вібрацій в процесі гальмування.

TRANSMISSION SYN FE 75W-90

Трансмісійна олива BIOTRANS FX

Мастильний матеріал, що біорозкладається, дуже високої якості. Можна застосовувати незалежно від сезону завдяки високому індексу в'язкості.

black

Трансмісійна олива DYNATRANS LS 80W-90

Олива для мостів з самоблоківними диференціалами. Гарантує високу чистоту дисків самоблоківних диференціалів. Знижує шум і вібрації при інтенсивній роботі. Забезпечує оптимальний захист редукторів і фрикційних компонентів.

black

Трансмісійна олива DYNATRANS HD 85W-140

Олива для навантажених передач, які встановлюються на сільськогосподарську техніку.

TRANSMISSION BV 75W-80

Трансмісійна олива AGRIMATIC HP

Специфічний продукт для автоматичних трансмісій і гідравлічних систем. Висока термічна стабільність за будь-яких умов роботи, навіть після довгого періоду інтенсивного використання. Стабільна робота навіть за наявності невеликої кількості води.

black

Трансмісійна олива DYNATRANS MDL 80W-90

Універсальна олива, що дозволяє скоротити кількість використуємих в передачах мастильних матеріалів. Дуже високий рівень властивостей EP, що забезпечують плавне перемикання змащуваних передач і їх довговічність.

Гідравлічні оливи

black

Гідравлічна олива HYDRAGRI 32, 46, 68

Високоякісна гідравлічна олива для сільськогосподарської техніки. Дуже високий індекс в'язкості. Відмінна зсувна стабільність. Відмінна термостабільність і стійкість до окислення. Дуже хороші протизносні властивості.

Універсальні оливи STOU

black

Універсальна олива MULTAGRI PRO-TEC 10W-40

Багатоцільова олива останнього покоління. Може застосовуватися для більшості старих і нових механічних агрегатів сільськогосподарських машин. Повністю сумісна з оливами звичайного типу або оливами, які відповідають зазначеним стандартам.
 

black

Універсальна олива MULTAGRI MS 15W-40

Універсальна всесезонна олива для застосування в різних вузлах сільськогосподарських тракторів і збиральних машин. Робить можливим скорочення кількості марок мастильних матеріалів та застосування однієї оливи на всіх машинах одного господарства. Чудові протизносні властивості, що гарантують тривалість терміну служби агрегатів.
 

Оливи для садової техніки

black

Олива для садової техніки PROSYLVA 2T SYN

Синтетична олива. Міцна оливна плівка гарантує високі протизносні властивості. Висока термостабільність. Повністю згорає в циліндрах з мінімальним димоутворенням, тим самим знижується кількість шкідливих відкладень на деталях двигуна. Високі антикорозійні властивості гарантують захист двигуна навіть під час тривалого простою техніки.
 

black

Олива для садової техніки PROSYLVA 2T Z

Моторна олива, створена на основі минеральної базової оливи, для двотактних бензинових двигунів садової техніки, культиваторах. Підходить як для розділеної системи змащування, так і використання для попереднього змішування.
 

black

Олива для садової техніки PROSYLVA 4T SYN 10W - 40

Моторна олива, що виготовляється за синтетичною технологією, для чотирьохтактних бензинових двигунів, які встановлюються на професійну та аматорську садову техніку, культиватори.
 

black

Олива для садової техніки PROSYLVA 4T 15W-40

Мінеральна моторна олива для чотирьохтактних бензинових або дизельних двигунів, що встановлюються на професійну та аматорську садову техніку та культиватори.
 

Мастила

black

Мастило MULTIS COMPLEX EP 2

Багатоцільове високотемпературне мастило з високою стійкістю до витискування із загусником на основі літієвого комплексу.
 

black

Мастило MULTIS MS 2

Універсальне мастило з високою стійкістю до витискування на основі літієво-кальцієвого загусника. Містить дисульфід молібдену.
 

Охолоджуючі рідини

GLACELF AUTO SUPRA

Охолоджуюча рідина GLACELF AUTO SUPRA

Антифриз зі значно збільшеним інтервалом заміни на основі чистого моноетиленгліколю і органічних інгібіторів корозії. Інтервал заміни - 5 років (650 000 км для вантажівок, 250 000 км для легкових автомобілів). Зменшує знос блоку циліндрів і водяної помпи. Не містить силікатів, фосфатів, хроматів, нітритів або боратів.